Bestuur

HET BESTUUR BESTAAT MOMENTEEL UIT 12 PERSONEN. IEDER JAAR WORDEN DIVERSE ACTIVITEITEN GEORGANISEERD EN DIT WORDT BINNEN DIVERSE COMMISSIES UITGEWERKT.

 

Miranda Jonker

Voorzitter

Bestuurslid sinds februari 2008

 

Irene Zutt

Secretaris

Bestuurslid sinds Juni 2000

 

Rob Bruin

Penningmeester

Bestuurslid sinds December 2006

 

Marieke Stam

algemeen lid

Bestuurslid sinds augustus 2016

 

Roland Ruiter

Algemeen lid

Sinds Juni 2018

 

Thomas Bakker

Algemeen lid/web beheer/social media

bestuurslid sinds Maart 2017

 

Bart Groot

Algemeen lid

Bestuurslid sinds Juni 2019

 

 

Rob Smit

Algemeen lid/web beheer/social media

algemeen lid sinds september 2014

 

Noortje Boekel

Algemeen lid

Bestuurslid sinds september 2014

 

Rene de Groot

Algemeen lid

Juni 2019

 

Cindy Kleisterlee

Algemeen lid

Bestuurslid sinds Januari 2011


Chantal Idema

Algemeen lid

Bestuurslid sinds juni 2020